U bevindt zicht hier: Home

Laatste nieuws

Datum: Bericht:
09-11-2018 Vervolgprogramma Landelijke A Teams
13-11-2018 Zondag 25 november: B O K K E N P O T T E N
16-10-2018 Ap en Robert stoppen op de vrijdagavonden
08-10-2018 Landelike A teams
19-09-2018 Grote Clubactie 2018
18-09-2018 Swift zoekt hulp bij grootste ledenwervingsactie
06-05-2018 Privacy wetging en Swift

Agenda

Dag: Evenement:
Woensdag
14 November 2018
Bedrijfscompetitie
Michel Scheres
Donderdag
15 November 2018
Najaarscompetitie 2018
Swift 5 - DTS 3
Swift 8 - DSC 1
Swift 10 - Futura 1

Olst 2 - Swift 7
Gelvandria 6 - Swift 12
Vrijdag
16 November 2018
Najaarscompetitie 2018
Swift 1 - Bosman Wezep 1
Swift 3 - Trias 3
Swift 11 - DTTC 1

Blauw Wit 3 - Swift 2
SSVZ 1 - Swift 9
MTC 5 - Swift 13
Zaterdag
17 November 2018
Landelijke Jeugd
Jeugd 3 - Argus 1
Jeugd 6 - HATAC 1
11.00 uur HTTV 1 - Jeugd 1
15.00 uur VTV (N) 1 - Jeugd 2
Zaterdag
17 November 2018
Jeugdcompetitie
Jeugd 4 -De Veluwe 3
Jeugd 5 - Vitesse '35 2
Jeugd 7 - De Veluwe 5
Zaterdag
17 November 2018
G Sporters
Swift - Twekelerveld
Maandag
19 November 2018
Bestuursvergadering
Maandag
19 November 2018
Sportorientatie
Sportorientatie ^VWO
Robert Prins en Ap van Essen
12.45 - 13.45
14.45 - 25.45
Maandag
19 November 2018
Najaarscompetitie 2018
Holten 2 - Swift 7
Wijk 16 3 - Swift 8
Wijk 16 4 - Swift 11
Dinsdag
20 November 2018
Najaarscompetitie 2018
De Brug 11 - Swift 10
Dinsdag
20 November 2018
Workshop
Basisschool Rivierenwijk
o.l.v Lars van der Zanden
Donderdag
22 November 2018
Najaarscompetitie 2018
Swift 9 - Warnsveld 3
Swift 12 - De Veluwe 10
Swift 12 - De Toekomst 11
Vrijdag
23 November 2018
Najaarscompetitie 2018
Swift 1 - DTV'84 1
Swift 4 - Warnsveld 1
Swift 6 - De Veluwe 6

TT Zwolle 3 - Swift 2
Torenstad 1 - Swift 3
Thibats 1 - Swift 5
Zaterdag
24 November 2018
Landelijke Jeugd
14.30 uur SKF 1 - Jeugd 1
14.00 uur HUTAF 1 - Jeugd 2
11.00 uur Hilversum 1 - Jeugd 3
Zaterdag
24 November 2018
Jeugdcompetitie
09.30 DTS 1 - Jeugd 4
10.00 Borne 2 - Jeugd 5
10.00 Twekkelerveld 1 - Jeugd 6
10.00 Vined 1 - Jeugd 7
Zaterdag
24 November 2018
G Sporters
Vitesse - Swift
Zaterdag
24 November 2018
Ontspanningcommissie
LAN Party
Zondag
25 November 2018
Bokkenpotten
5de editie Bokkenpottentoernooi.
Bijzonderheden volgen
Maandag
26 November 2018
Sportorientatie
Sportorientatie 6 VWO
Robert Prins en Ap van Essen
12.45 - 13.45
14.45 - 15.45
Maandag
26 November 2018
Najaarscompetitie 2018
De Toekomst 7 - Swift 8
De Toekomst 10 - Swift 11
Dinsdag
27 November 2018
Workshop
Basisschool Rivierenwijk
o.l.v. Lars van der Zanden
Woensdag
28 November 2018
Bedrijfscompetitie
Michel Scheres.
Woensdag
28 November 2018
Najaarscompetitie 2018
De Spinners 5 - Swift 13